Wyniki wyszukiwania dla:

Ewangelizatorzy online

To już 4 rok od kiedy Salezjańska Ekipa Ewangelizacyjna pojechała na Woodstock (dziś „Pol’and’rock Festival”), żeby głosić Jezusa, ewangelizować i dzielić się radością ks. Bosko ze spotkanymi ludźmi.

Mimo, że w czasach pandemii ciężko przewidzieć czy w Kostrzynie nad Odrą jakiekolwiek wydarzenie się odbędzie, to jednak zwłaszcza dziś potrzeba autentycznego świadectwa młodych katolików, a ewangelizować trzeba wszędzie i zawsze, dlatego nasza salezjańsko-PJtowa wspólnota rozpoczęła kolejny rok formacyjny, tym razem online! Spotkanie w Internecie to oczywiście nie to samo, ale modlitwa, konferencja i dzielenie Słowem we WSPÓLNOCIE to coś, czego w czasach lockdownu wszystkim nam potrzeba. W zeszłym roku program oparty o KKK dotyczył modlitwy i codzienności ewangelizatora, w tym roku tematem jest Kościół, jako wspólnota misji.

Wspólnota salezjańskich ewangelizatorów powiększa się z roku na rok, także tym razem obok weteranów, którzy 4 lata temu pojechali na pierwszy wyjazd pojawili się kolejni, młodzi i chętni do ewangelizacji i formacji. Oprócz SDB (ks. Paweł Bróż, kl. Michał Cebulski, kl. Paweł Klasa, kl. Łukasz Wójcik oraz oświęcimski duet: kl. Aleksander Ficek i kl. Damian Sukta) w comiesięcznych spotkaniach uczestniczy i będzie uczestniczyć około kilkunastu osób z Krakowa, Oświęcimia, Rzeszowa, Kielc, Pogrzebienia, Zabrza a być może nawet Zambii (pozdrowienia dla wywodzących się z Oratorium Oświęcimskiego i tej Wspólnoty misjonarek Weroniki i Magdy).

Jeśli jesteś chętny na przeżycie niesamowitej przygody z Jezusem i ks. Bosko na Pol’and’rock Festival, chcesz doświadczyć wspólnoty i uczyć się jak ewangelizować to czekamy na Ciebie!


Podziel się tym wpisem: