Wyniki wyszukiwania dla:

Lockdown photo – konkurs

Droga młodzieży i nie tylko, rozpoczynamy konkurs: “LOCKDOWN PHOTO”. Zachęcamy do udziału w naszym “wyzwaniu” noworocznym na najlepsze zdjęcie z czasu pandemii.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: Formularz zgłoszeniowy
Kategorie konkursu:
🔹 KATEGORIA A – „Kościół w czasie pandemii” Ukazanie działalności Kościoła Katolickiego w Polsce w czasie pandemii Covid-19 (nie ogranicza się to tylko do działalności Salezjanów).
🔹 KATEGORIA B – „Na odległość” Pokazanie w ujęciu obiektywu salezjańskiej działalności w mojej placówce: Oratorium, Szkoła, Parafia, Salos.
🔹 KATEGORIA C – „Lockdown z przymrużeniem oka” Jak przeżyłeś czas zamknięcia w swojej rodzinie: uczenie się, wspólnie spędzony czas, spotkania online itp…
NAGRODY:
🟢 I nagroda – Weekend w Krakowie przy ul. Tynieckiej 39 dla rodziny (max. 5 osób),
🟣 II nagroda – sesja zdjęciowa dla rodziny lub przyjaciół,
🟠 III nagroda – roczny abonament na Spotify lub YouTube.

Zasady zgłaszania prac konkursowych

1. Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik musi wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej Organizatora wraz z załącznikiem (ZDJĘCIE) oraz przesłać fotografie własnego Autorstwa, które w sposób oczywisty nawiązują do celu Konkursu.

2. Formularz Zgłoszeniowy i ZDJĘCIE powinien być wypełniony w sposób kompletny. Brak jakiegokolwiek elementu powoduje nieuwzględnienie w Konkursie nadesłanego zgłoszenia.
3. Zgłoszenia należy wysłać na adres mailowy: wi@sdb.krakow.pl z dopiskiem: KONKURS „LOCKDOWN PHOTO”.

4. Aby zgłoszenie uczestnika zostało zakwalifikowane do Konkursu, musi zawierać:
a) fotografie zapisane jako pliki cyfrowe (dobrej jakości), których nazwa powinna składać się: oznaczenia kategorii, nazwisko i imię autora,

5. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 fotografię w wybranych kategoriach. (Maksymalnie 2 kategorie).


Podziel się tym wpisem: