Wyniki wyszukiwania dla:

Złota odznaka dla naszej szkoły w Nowej Hucie!

Z dumą i radością pragniemy poinformować o sukcesie Naszej szkoły w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących. Po raz kolejny Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie otrzymało tytuł Złotej Szkoły 2021 w rankingu miesięcznika "Perspektywy", który jest publikowany od 2000 roku i stanowi najbardziej znane zestawienie oceniające osiągnięcia i poziom szkół w Polsce.

Złota tarcza to symbol jakości Naszej pracy, a właściwie WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI z UCZNIAMI !!!
Wynik ten to efekt podsumowania całorocznej pracy szkoły. Na wysoką pozycję złożyły się wysokie wyniki w trzech badanych wskaźnikach: sukcesy uczniów w olimpiadach ogólnopolskich i międzynarodowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.
Z tej okazji składam serdeczne gratulacje uczniom, nauczycielom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tak wspaniałego wyróżnienia.
Ks. Piotr Pawelec sdb
dyrektor szkoły

Podziel się tym wpisem: