Wyniki wyszukiwania dla:

Szkoła Animatora Salezjańskiego

Za nami ostatni zjazd w tym roku formacyjnym, rozpoczęty poprzez uczestnictwo w Misterium Męki Pańskiej z racji Wielkiego Postu. Zjazd szczególny dla wielu osób, ponieważ już w sobotę odbędzie się egzamin i wyłoni nowych animatorów salezjańskich.

Sobota była bardzo intensywna. Był to dzień pełen zajęć i warsztatów, ale w międzyczasie jednak znalazła się też chwila na relaks przy ciastku i herbacie czy rekreacji na powietrzu. Po południu przyszedł czas na długo zapowiadany egzamin który zdecydowanie oprócz lekkiego stresu, przyniósł też radość ze zdobytych doświadczeń i wiedzy. Wieczorem za to mogliśmy oddać to wszystko Panu na adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wysłuchać słówka o wychowaniu.

Niedzielny poranek rozpoczęliśmy wspólną modlitwą na Jutrzni. Jako kolejny punkt programu udaliśmy się na ostatni blok zajęć. Później przyszedł czas na pakowanie, a całość zakończyliśmy Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. Inspektora Marcina Kaznowskiego. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas na rozwoju i modlitwie. Widzimy się na kolejnym SAS-ie !

Podziel się tym wpisem: